Březen 2012

Orange or Red hair?

31. března 2012 v 12:00 | BaRuLí |  Others

Nicki Minaj - rozhovor pro Allure magazin

30. března 2012 v 17:41 | BaRuLí |  News
"Myslím, že pokud jde o mladší nahrávku obávám se, že takto to mám i s šaty," říká Nicki.
"Také jsem si více pohrála s hlasem. Občas mi děti možná nebudou rozumět, co říkám, ale budou mít rádi zvuk toho hlasu, budou si myslet, že zním jako nějaká podivná osoba."
Nicki vzhledem k fascinaci jejích vlasů, když jí bylo 9: "Já dělala všechno - a cokoliv - dávala jsem si hromadu gelu a roztírala ho v dalším století, a já si myslela, jak pěkné to bylo. Vždycky jsem měla oko na tyhle věci."
Měla pro to i svojí filozofii: "vlasy ti dají souhlas k sebepoznání, což bylo možná především kritické k malé holčičce s velkými sny a znepokojivou realitou."
"Já udělala cokoliv, za co jsem si byla jistá, že bylo opravdu, opravdu, opravdu roztomilé a ukázala to mím sousedům. Říkali mi: 'Co jsis to udělala s vlasy?' a já nikdy nezapoměla co jsem si řekla 'objevila jsem v nich někoho nového' ."
"Nicki v podstatě vlastní růžovou," řekl kadeřník Terrence Davidson, který spolupracuje s Nicki Minaj na jejích parukách. Na jednu pracuje z 5 kousků a za dva dny je dokončena. Na natáčení paruky i natáčí, fixuje lakem a ošetřuje s trochou sérum."
Nicki Minaj, která pracuje na módní linii, má velké plány na ovládnutí světa.
"Nikdy jsem nemyslela na to, že bych s muzikou skončila. Vždycky se na ní podívám jako na podnikání, někdy je potřeba z ní vytvořit říši. Takže tohle je důvod, proč je to tak i s mím druhým albem a jsem připravená o tom takhle mluvit."
"Měla jsem menší koverzaci s Jay-Z na Victoria's Secret módní show. Řekl mi: 'Gratuluji ti ke tvým úspěchům' a já na to: 'Yeah, přjdu si pro tebe. Přijdu si pro tvé místo, pane mistře Magnáte."

Nicki Minaj-Blend0.30

30. března 2012 v 17:00 | BaRuLí |  Blends


Nicki Minaj and Justin Bieber

29. března 2012 v 16:50 | BaRuLí |  Others


Nicki Minaj chce mít děti!!!

29. března 2012 v 15:28 | BaRuLí |  News
Nicki hledá toho pravého muže chce se usadit a založit rodinu, a ráda by chtěla aby se to stalo spíše dříve než později.
"V roce 2022, budu určitě vdaná a budu mít určitě dvě děti. Mohly bych mít tři, ale chci alespoň jednoho chlapečka,"
Nicki říká, že chce mít chlapečka, protože ona byla vždy blízko jejího mladšího bratra.
Protože jsem tak připojená k mému malému bratrovi a já jsem cítila to jakoby bylmůj skutečný syn.Moje srdce prostě taje, když je vidím.Myslíte si, že budu oblékat v parukách :D ?


Nicki Minaj není na boháče!

29. března 2012 v 15:00 | BaRuLí |  News
Pěkné auto, značkové hodinky... tohle všechno používají chlapi, aby sbalili nějakou super kočku. U Nicki Minaj mají ale smůlu.
Nicki Minaj je totálně jedno, jestli její vyvolený bude mít nejdražší vilu nebo nejrychlejší auto. Na tyhle věci ji žádný chlap nesbalí!

"Denně se kolem mě motá spousta milionářů, kteří si myslí, že jediné, co musí udělat je, být ve stejné místnosti se mnou. Ale mně se z nich kolena nepodlamují," vzkazuje Nicki.

"Nemám problém se bavit s kýmkoliv, ale jakmile na mě chlap vytáhne, co všechno má a kolik to stálo, okamžitě utíkám. Takový mě nikdy nezaujme!"


Nicki Minaj: Myslela jsem na sebevraždu

28. března 2012 v 12:26 | BaRuLí |  News
Ani celebrity nemají život jen samou legraci. Své by o tom mohla vyprávět Nicki Minaj, která dokonce myslela na sebevraždu, když se jí nedařila rozjet kariéra...
Nicki (28) měla období, kdy se jí nedařilo vůbec nic. Hudební nabídky nepřicházely, neměla práci ani peníze, a sny o úspěchu a slávě se rozplývaly čím dál víc. "Cítila jsem se strašně frustrovaná. Na co jsem sáhla, to nevyšlo," vypráví Nicki. "Odstěhovala jsem se do vlastního bytu, ale najednou došly peníze. Nechtěla jsem se vracet domů a být na krku mámě. Byla to jedna slepá ulička za druhou."


"No a v tom mě napadlo, co by se asi tak stalo, kdybych se jednoho dne neprobudila. Co kdybych si vzala život? Modlila jsem se k Bohu, aby se mi povedla kariéra a mohla jsem se postarat nejen o sebe, ale i o svou matku."


S mamkou rapperku pojí blízký vztah, hlavně po tom, co si prožili s agresivním otcem. Nicki přiznala, že od jedné příhody s ním má fóbii z otevřených dveří.
"Můj otec byl strašně agresivní, ale dovedl i plakat, vyhrožovat, sledovat nás... Pamatuju se, že jednou vytáhl mou mamku z auta a táhl ji za sebou dva bloky. Od té doby za sebou pokaždé zamykám dveře. Je to pro mě jediný způsob, jak se cítit bezpečně a jak můžu mít pocit, že je v bezpečí i moje mamka."
Nicki Minaj-Blend0.29

27. března 2012 v 20:38 | BaRuLí |  Blends

Nicki Minaj Super Bass Live Montreal 2011

27. března 2012 v 16:14 | BaRuLí |  Live (Koncerts)

♫Taková atmosféra na koncertě!!!

Osmiletá holčička si zazpívala s Nicki Minaj!

27. března 2012 v 13:00 | BaRuLí |  News

Víte, kdo je v posledních dnech největší hvězdou Youtube? Není to ani Justin Bieber, ani Lady Gaga. Největší poprask na tomhle serveru způsobila v posledních týdnech osmiletá Sophia Grace!
Stačily jen dvě videa a z osmileté hyperaktivní holčičky jménem Sophie se stala hvězda! Na prvním videu rapuje a zpívá písničku od Nicki Minaj "Super Bass" a na druhém song "Turn my swag on" od Taylor Swift! Hlavně první video, v kterém můžete vidět i Sophiinu pětiletou sestřenici Rosie, okamžitě vyletělo mezi nejsledovanější videa celého Youtube. Necelé tři týdny po jejím zveřejnění pak přišla pozvánka do "The Ellen DeGeneres Show", kterou Sophia a Rosie samozřejmě přijali.

Během téhle show si pak obě holčičky splnily (hlavně pak Sophia) svůj velký sen - setkat se s Nicki Minaj! Na video ze společného vystoupení Sophie Grace a Nicki Minaj se můžeš podívat níže! Tak se pohodlně usaď, přidej zvuk a koukej s otevřenou pusou ...

Tohle video jsem viděla už asi tak před 3 měsíci,ale vždycky mě dostaneUsmívající se
Určitě stojí za shlédnutí!!!

Nicki Minaj chystá vlastní řadu oblečení

26. března 2012 v 16:00 | BaRuLí |  News
Po Avril Lavigne či Seleně Gomez se i další hudební star snaží proniknout do světa módy...
Už v minulosti se Nicki snažila prorazit na poli kosmetiky s extravagantní rtěnkou značky MAC. Tento rok se hodlá prosadit v módě, což potvrdil zpěvaččin manažer Cortez Bryant: "Je to tak, pro slečnu Minaj je v letošním roce prioritou prosadit se na trhu s vlastní fashion kolekcí."

Nicki je kromě své hudební tvorby známá také extravagantním stylem v oblékání a v účesech. Mezi její nejšílenější úlety patří vlasový styling á la Marge Simpsonová, ke kterému star prohlásila: "Nikdy jsem nepředpokládala, že Marge bude mojí inspirací. Z reakcí okolí ale vidím, že to byl správný krok." Je tedy možné, že součástí její kolekce bude nejen výstřední oblečení, ale i bláznivé paruky...


Takhle to umí Nicki rozjet na koncertě!!!

26. března 2012 v 13:35 | BaRuLí |  Live (Koncerts)

Písnička:Super Bass
Názor? :P

Druhé album Nicki Minaj se blíží!

26. března 2012 v 12:56 | BaRuLí |  News
O tom, že se druhé album populární zpěvačky a raperky blíží, svědčí i fakt, že už se na internetu objevily další dva songy v celé své délce a navíc i ukázky všech tracků!
Fanoušci Nicki Minaj musejí v posledních dnech doslova skákat radostí.

Jejich milovaná Nicki totiž minulý týden v pátek zveřejnila tracklist svého druhého alba "Pink Friday: Roman Reloaded", které bude obsahovat neskutečných 22 songů a uslyšíme na něm například jména jako Chris Brown, Drake, Lil Wayne a další. Jak už jsme psali včera, Nicki navíc v červnu vyjede na speciální evropské turné, během něhož odehraje minimálně 15 koncertů. Nejblíže ji budou mít čeští a slovenští fanoušci nejspíše v Berlíně. Mimojiné vystoupí na začátku července i na velkolepém Wireless festivalu v Londýně, kde se kromě ní představí i Rihanna, Drake, Cher Lloyd či
Jessie J!


Nicki Minaj ohlásila evropské turné!

26. března 2012 v 12:39 | BaRuLí |  News
Interpretka megahitu "SuperBass" vydává nové album a přijede s ním i do Evropy!
Královna ženského rapu vydává své druhé studiové album a chce dobýt Evropu! Majitelka největšího pozadí v hudebním byznysu oznámila včera termíny a místa konání koncertů v rámci turné "Pink Friday", v rámci něhož vystoupí i na patnácti koncertech v Evropě.
Lístky na severskou část turné (Švédsko, Norsko) už mohou fanoušci zakoupit v přeprodejích. Na další koncerty je seženou už v nejbližších dnech (na většinu koncertů už od čtvrtka).

Nicki se také velmi těší na úterý 3.dubna 2012, kdy vyjde její novinkový album "Pink Friday: Roman Reloaded". Mezi hosty najdete zajímavá jména, která potěší určitě hlavně fanoušky black music - Lil Wayne, Drake, Chris Brown, Nas, Cam`ron, Rick Ross! Podle jejích slov přijde s novým albem obrovská revoluce pro celý hip hopový i popový svět. Myslíš si, že se slova Nicki naplní a nové album ještě předčí úspěch svého předchůdce - Pink Friday?

Zdroj oddělovače

Nicki Minaj-Blend0.28

25. března 2012 v 20:20 | BaRuLí |  Blends

Nicki Minaj-Animation-Blue hair

25. března 2012 v 20:17 | BaRuLí |  Animations

Líbí se vám novej design?

25. března 2012 v 20:11 | BaRuLí |  Ostatní
Tak co lidičky líbí se vám můj nový design?Mně jo hlavně z jednoho důvodu, ten co jsem měla minule měl skoro každý, kdo měl blog o Nicki a tento mám zatím ASI jenom já...Mám ještě vytipovanou jednu doost dobrou stránku s dessignama akorát jsem teď promeškala otevření rubriky:Designy na objednávku :D Takže nic...Za tento dessign mooc děkuju,jsem ráda za vybrané fotky :))

Nicki Minaj-Blend0.27

25. března 2012 v 9:33 | BaRuLí |  Blends

Nicki Minaj na titulce časopisu COMPLEX!

24. března 2012 v 13:25 | BaRuLí |  Magazines

Nicki se objevila na titulní straně časopisu COMPLEX, je to výroční číslo,vychází totiž už 10 let.Myslím že nikoho lepšího na titulku dát nemohli!Slíbila jsem vám ten photoshoot najdete ho na tomto odkaze,kde je i rozhovor :)